Radca prawny – Warszawa

Kancelaria Jelińska – radca prawny Warszawa (Mokotów)

Z usług radcy prawnego korzystają nie tylko duże przedsiębiorstwa z rozmaitych sektorów gospodarki, ale również małe firmy i osoby prywatne. W ostatnich latach w życie weszło wiele zmian, które zrewolucjonizowały tę profesję, rozszerzając jej zakres obowiązków i możliwości. Nic dziwnego, że w dobie szeroko rozumianego nowoczesnego biznesu, usługi radcy prawnego stały się jeszcze bardziej pożądane, tym bardziej w mieście Warszawa, gdzie biznes zdaje się nieustannie kwitnąć. W Kancelarii Jelińska gwarantujemy profesjonalne doradztwo prawne – zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i małych oraz dużych firm.

Radca prawny a adwokat

Co ciekawe, wiele osób wciąż myli radcę prawnego z adwokatem. Jedyna różnica pomiędzy adwokatem a radcą prawnym polega na tym, że radca prawny może także świadczyć usługi prawne w stosunku pracy, czego adwokat robić nie może.

Radca prawny – obowiązki

Radca prawny może występować przed sądami w charakterze obrońcy lub pełnomocnika, a także ma możliwość prowadzenia spraw: administracyjnych, gospodarczych, pracowniczych, cywilnych i rodzinnych, a także karnych i karnoskarbowych.

Tel. 501 166 456

ul. Limanowskiego 30B lok. 18, 02-943 Warszawa (Sadyba), filia ul. Fryderyka Joliot-Curie 28 lok. 1, 02-645 Warszawa (górny Mokotów, w okolicy Odyńca i Puławskiej)

NIP: 525 224 96 29

Scroll to Top

Napisz do nas