Znaki towarowe – Warszawa

Kancelaria Jelińska – znaki towarowe Warszawa (Mokotów)

Budowanie pozytywnego wizerunku i wyrobienie solidnej pozycji nigdy nie trwa krótko, tym bardziej na polskim rynku. W międzyczasie firma musi zadbać jeszcze o odpowiednią promocję. Wszystko po to, by zwiększyć wyniki sprzedaży i udziały w rynku.

Niektóre firmy mogą działać na Twoją szkodę

A kiedy to już się uda, z pewnością nie zabraknie takich przedsiębiorców, którzy pozazdroszczą sukcesu i będą podszywać się pod działalność firmy w celu przejęcia klientów. W konsekwencji, działając na szkodę oryginalnej marki…

Gwarantujemy opiekę prawną w procesie budowania wizerunku

Kancelaria Jelińska znajdująca się w mieście Warszawa, zapewnia opiekę prawną w procesie budowania wizerunku przedsiębiorstwa. Reprezentujemy naszych klientów w sporach sądowych, które 0otyczą naruszenia znaku towarowego. Gwarantujemy dużą wiedzę oraz doświadczenie.

Ktoś narusza Twój znak towarowy? Skontaktuj się z nami

Co ważne, Z założenia znaki towarowe mają odróżniać jedną markę od drugiej. Jeśli uważasz, że jakaś firma narusza prawo względem Twojej marki, zapraszamy do kontaktu.

Tel. 501 166 456

ul. Limanowskiego 30B lok. 18, 02-943 Warszawa (Sadyba), filia ul. Fryderyka Joliot-Curie 28 lok. 1, 02-645 Warszawa (górny Mokotów, w okolicy Odyńca i Puławskiej)

NIP: 525 224 96 29

Scroll to Top

Napisz do nas